Beżowa - strona nieoficjalna

Zakończenie sezonu 2013/2014
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualnoci

Zdroje rozkopane

• autor: andrew888, 2011-10-09 19:05

Beżowa - Zdroje  4 - 0  ( 0 - 0 )

Beżowa wysoko pokonała Zdroje , choć przewaga nie była aż tak wyraźna jakby wskazywał wynik . Pierwsza połowa była w miarę wyrównana , choć trzy setki miał Jarek Kowalczyk ale na posterunku zawsze był bramkarz . Zdroje też miało swoją okazję kiedy to z dystansu uderzył Chana i piłka wylądowała na słupku . Do drugiej połowy zawodnicy Beżowej przystąpili z większym zaangażowaniem niż w pierwszej i na efekty nie trzeba było długo czekać . Rzut wolny dla Beżowej , do piłki podchodzi Miłosz Ceglarz , który chyba chciał wrzucać w pole karne , ale piłka minęła wszystkich i wpadła do bramki 1 - 0 dla Beżowej . Zdroje rzuciło się do odrabiania strat i musiało się odkryć , za co zostało skarcone . Drugą bramkę pięknym lobem zdobył Robert Bogaczyk , który otrzymał idealne podanie od Łukasza Haładudy . Zdroje nie miało już czego bronić i kilka razy było grożnie pod bramką Beżowej , ale w bramce na wysokości zadania stanął Stasiu Lesiczka , który zastępował nieobecnego dziś Szczupaka .Trzecią bramkę zdobył Jarek Kowalczyk . Pod koniec spotkania piękną akcję zrobił Kuba Podbrzeski , poszedł po skrzydle minął kilku zawodników i idealnie dograł do Roberta Bogaczyka , któremu nie pozostało nic innego tylko przyłożyć nogę i 4 - 0 dla Beżowej . Wreszcie w tej akcji to był Kuba jakiego chcielibyśmy oglądać w każdym meczu . Podziękowanie za frekfencję i za walkę szczególnie w drugiej połowie . Tak na marginesie gdyby na meczu z Pubem skład byłby taki jak dziś wynik mógłby być zgoła inny . Za tydzień Beżowa pauzuje następne spotkanie za dwa tygodnie z drużyną Remondis o 11.30 . Mimo że jest to najsłabsza drużyna nie ma taryfy ulgowej , przychodzilmy w najsilniejszym składzie i robimy swoje .

Skład Beżowej :

Lesiczka - Białek , Rolak , Wiśniewski , Kowalski ,Kaczorowski , Soswa , Trajdecki , Rykaczewski , Bąk , Kowalczyk , Bogaczyk , Podbrzeski , Ceglarz , Peszyński , Postarenczak , Haładuda

Strzelcy Bramek :

1 - 0   Ceglarz

2 - 0   Bogaczyk

3 - 0   Kowalczyk

4 - 0   Bogaczyk

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Beżowa 5:0 Aquilla
2014-09-21, 15:30:00