Aktualności

Zdroje nadal smutne

• autor: andrew888, 2015-08-30 18:08

Zdroje - Beżowa 2 - 3  ( 0 - 2 )

Beżowa grając w dziewiątkę , cofnęła się na swoją połowę i szukała swoich szans w grze z kontry. Już na początku spotkania idealną sytuację miał Krzysztof Bąk ale zakręcił się pod bramką.  Pierwsza bramka to popis Kuby Podbrzeskiego , który przebiegł z piłką pół boiska mijając rywali jak tyczki. Podrażnione Zdroje atakowało , niby miało przewagę ale nic z niej nie wynikało . Druga bramka autorstwa Krzysztofa Bąka padła w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Bączek przejął piłkę na środku nie miał  problemów z wyprzedzeniem obrońcy i Beżowa prowadzi 2 - 0 . Już na początku drugiej połowy Zdroje nadziało się na kontrę , po skrzydle pociągnął Paweł Schodowski , zagrał do stojącego na wprost bramki Krzysztofa Bąka , ten odegrał do zamykającego akcję Filipa Soswy , który kończy akcję bramką. Piękna akcja i wzorcowa kontra. Wydawało się że jest już po meczu , bo Beżowa miała kolejne sytuacje. Jednak na 15 minut przed końcem , dwa błędy przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy i zrobiło się 3 - 2 i niepotrzebna nerwówka. Zdroje poczuło krew i rzuciło się do ataku jednak obrona i w bramce Stasiu Lesiczka zawsze byli na posterunku i wynik do końca nie uległ zmianie. Cieszy zwycięstwo w tak okrojonym składzie. Udany powrót do drużyny zaliczył Damian Trzeciak i Filip Soswa. Ciężko wyróżniać kogokolwiek , na pochwały zasłużyli wszyscy, za walkę i zaangażowanie,no i oczywiście za obecność.