Aktualności

23 mecz bez porażki

• autor: andrew888, 2015-11-15 14:44

Beżowa - Auto Maks   4 - 2  ( 2 - 2 )

Mimo problemów ze składem udało się zmontować jedenastkę, która pokonała drużynę Auto Maks. Zaczęło się od prowadzenia Beżowej , Krzysztof Bąk podaje a do pustej bramki strzela Paweł Schodowski . Po chwili na prowadzeniu 2 - 1  jest już rywal, jednak prowadzeniem nie cieszy zbyt długo . Momentalnie strzałem z 20 metrów wyrównuje Krzysztof Bąk. Pierwsza połowa wyrównana , kończy się wynikiem 2 - 2. W drugiej połowie mecz nadal wyrównany, jednak decydujące uderzenia zadaje Beżowa. Najpierw pięknym strzałem z dystansu popisuje się Jarek Kowalczyk,  piłkę szybującą w okienko, bramkarz efektowną paradą wybija piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym piłkę za polem karnym przejmuje Patryk Trajdecki, oddaje mocny strzał, bramkarz wypluł piłkę do , której dopada Krzysztof Bąk i robi się 3 - 2 dla Beżowej. Wynik spotkania po indywidualnej akcji ustala Krzysztof Bąk. Ponownie należą się brawa i podziękowania dla całej drużyny.