Udało się

• autor: andrew888, 2016-04-10 14:46

Beżowa - Fioletowa  2 - 0  ( 0 - 0 )

Początek spotkania , Fioletowa gra w pełnym składzie , Beżowa w ósemkę. Po piętnastu minutach w dziewiątkę , po dwudziestu pięciu w dziesięciu i ostatnie dwie minuty pierwszej połowy w pełnym składzie. Taka sytuacja sprawiła że rywal osiągnął przewagę z , której jednak nic nie wynikało. Po przerwie Beżowa grając już w pełnym składzie, długo nie mogła wrócić do swojej gry. Fioletowa została zepchnięta do defensywy ale mądrze się broniła i zanosiło się na podobny scenariusz jak w meczu z Globalem. Wreszcie po dwudziestu kilku minutach kluczową dla losów spotkania bramkę zdobył Jarek Kowalczyk. Po chwili w niegroźnej sytuacji kontuzji doznał Krzysztof Bąk. Wyglądało to poważnie, ale diagnoza okazała się mniej bolesna. Jednak " Bączka " czekają 2 lub 3 tygodnie przerwy. Pod koniec spotkania błysnął Janek Kois , ładnie wyprowadził piłkę, zagrał do Krzysztofa Kieruzela, ten odegrał piętą i Janek strzałem zza pola karnego ustalił wynik spotkania. Wynik mógłby być wyższy ale Jarek Kowalczyk zmarnował dwie sytuacje jedna 500% i druga 1000%. Jednak rozgrzesza go bramka otwierająca wynik, bo prawdopodobnie skończyłoby się remisem. Jeszcze kilka słów na temat frekwencji, jeżeli dalej taka będzie,to sami roztrwonimy przewagę. Następne spotkanie w niedzielę , pamiętamy o 13.30 bo wszystkie spotkania są przyspieszone o 30 minut, z Różową. Rywal groźny do momentu utraty bramki , a do meczów z Beżową podchodzi poczwórnie zmotywowany.

Warachowski - Nitkowski , Białek, Trzeciak, Stemporowski, Guzicki, Kowalczyk, Kieruzel, Kois, Bąk, Postarenczak

Strzelcy bramek:

1 - 0  Kowalczyk