Aktualności

Bywało gorzej

• autor: andrew888, 2016-09-11 16:22

Różowa - Beżowa  0 - 3 ( 0 - 1 )

Beżowa ponownie z problemami kadrowymi, co przy meczu rozegranym w takim upale było nie lada wyzwaniem. Mecze z Różową jak zawsze są trudne, szczególnie do momentu utraty przez nią bramki. Nie inaczej było tym razem , Beżowa waliła głową w mur a efektów nie było widać. Wreszcie pod koniec pierwszej połowy na indywidalną akcję zdecydował się Kuba Podbrzeski i efektownym strzałem pokonał bramkarza Różowej. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1 - 0. Po przerwie rywal nie miał czego bronić i na boisku zrobiło się luźniej. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Sebasian Ładowski, choć przy lepiej ustawionym celowniku mógł mieć co najmniej cztery bramki na koncie . Beżowa prowadzila już 3 - 0 i w tym momencie skończyła się gra. Zaczęly się indywidalne akcje , po chwili strata , brak było pomyślunku co zrobić z piłką. Więc dobrze że spotkanie się zakończyło. Za tydzień o godz.14.00 spotkanie z liderem drużyną Kijewo , która ma na swoim koncie 2 zwycięstwa. Na mecze z Beżową nikogo moblizować nie trzeba szczególnie gdy drużyna jest w gazie , więc łatwo nie będzie. Oby podobna mobilizacja była u nas.