Aktualności

Czterdziestka już jest

• autor: andrew888, 2016-10-16 12:22

Centrum - Beżowa  0 - 9  ( 0 - 4 )

Mimo sporej nerwówki przed meczem, ponieważ na 10 minut przed rozpoczęciem spotkania w składzie Beżowej było 6 zawodników i nie było bramkarza. Jednak udało się zmontować skład i Beżowa wysoko pokonała drużynę Centrum. Rywal od początku grał w dziewiątkę a końcówkę spotkania po czerwonej kartce w ósemkę. Z przymusu w bramce stanął Patryk Pawłowiec , który strasznie się wynudził i zmarzł bo nie miał nawet rękawic.Strzelanie rozpoczął Jarek Kowalczyk , który już w pierwszej połowie zaliczył klasycznego hat-tricka. Na listę strzelców wpisali się jeszcze po raz czwarty Jarek Kowalczyk, po indywidualnej akcji Jarosław Kozieł podwyższył na 3 - 0, Andrzej Kublicki strzelił na 6 - 0. Po faulu w polu karnym na Krzysztofie Kieruzelu z rzutu karnego bramkę zdobył Patryk Pawłowiec i było siedem bramek przewagi. Dzieła dokończyli Sebastian Ładowski, który nie miał dzisiaj dnia, bo pudłował niemiłosiernie, strzelanie zakończył Kuba Podbrzeski, który rozegrał bardzo dobre spotkanie, wreszcie podawał a mniej kiwał. Był to czterdziesty mecz w wykonaniu Beżowej bez porażki. Za tydzień mecz mecz za 6 punktów z najgroźniejszym na tą chwilę rywalem drużyną Global początek spotkania 15.30