Aktualności

Nie ma mocnych

• autor: andrew888, 2016-10-23 18:28

Beżowa - Global  4 - 1 ( 2 - 1 )

W pojedynku na szczycie Beżowa bez problemu pokonała drużynę Global. Przez całe spotkanie przewaga była po stronie Beżowej. Jedynym zmartwieniem było to kiedy padnie bramka i czy sędziowie czegoś nie wymyślą, bo rywal większego zagrożenia nie stwarzał. Wynik otworzył Daniel Guzicki , który przejął wybitą piłkę , podciągnął kilka metrów , minął rywala i uderzył zza pola karnego. Drugą bramkę zdobył Patryk Pawłowiec, który "gruchnął" z rzutu wolnego i piłka zatrzepotała w siatce. Pod koniec pierwszej połowy w niegroźnej sytuacji sędzia podyktował rzut karny dla Globala i zrobiło się 2 - 1 . W drugiej połowie Global się trochę otworzył i była to woda na młyn dla Beżowej. Pod bramką Globala co chwilę dochodziło do groźnych sytuacji. Trzecia bramka to rajd Artura Rykaczewskiego , wrzutka w pole karne , piłka trafiła do Krzysztofa Kieruzela , który strzałem z pola karnego kończy akcję. Czwarta bramka to zasługa Łukasza Warachowskiego , który pociągnął po skrzydle ostro dośrodkował w pole karne , gdzie akcę zamknął Paweł Schodowski. Swoje sytuacje mieli jeszcze Patryk Trajdecki , Jarek Kowalczyk i Kuba Podbrzeski , który popisywałał się kilka razy efektownymi rajdami. Po jednym mijał zawodników niczym tyczki , jednak jego strzał bramkarz obronił. Więc cztery bramki to najmniejszy wymiar kary , który mógł spotkać drużynę Global w dzisiejszym spotkaniu. Następne spotkanie kończące rundę jesienną 6 listopada o 12.30 z Kebzonią. Wypadałoby efektownie zakończyć rundę.